WindowsProgramyFITasystent 3.8

FITasystent 3.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
forexsoft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
331

Nasza ocena:

Krzysztof Król
5
Plusy:
  • obsługuje wiele rodzajów placówek
  • wspiera systemy benefitowe
  • prosty w obsłudze

FITasystent to program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, klubami fitness, salonami odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innymi kompleksami rekreacyjnymi lub spa.  Prezentowana aplikacja przeznaczona jest dla wszystkich instytucji, gdzie dokonywane są rezerwacje na świadczone usługi.

 

Co do funkcjonalności programu możemy wymienić: możliwość prowadzenia ewidencji zarówno ręcznie (samodzielnie wprowadzając kolejne rekordy) jak również za pośrednictwem czytnika kodów kreskowych. Producenci oferują nam także możliwość rejestracji czasu pracy, tworzenia harmonogramów pracowników, zarządzania sklepem / barem klubowym, danymi klientów, ewidencjonowania historii faktur VAT, paragonów oraz rachunków, szybką obsługę kart zbliżeniowych, koordynowanie programów lojalnościowych czy mailingu do klientów. Program tworzony przez zawodowców i bez wątpienia odpowiadający na niemal wszystkie wymagania i potrzeby, które pojawiają się w przypadku kierowania zarówno kameralnymi salonami urody, jak i prężnymi oraz ustrukturyzowanymi kompleksami rekreacyjnymi, stanowi godną uwagi alternatywę dla innych aplikacji tego typu.

 

Co istotne, FITasystent nie wymaga stałego dostępu do Internetu. Praca w trybie on-line jest niezbędna jedynie podczas przedłużania licencji oraz aktualizowania aplikacji. Użytkownicy programu mogą zapoznać się z kilkudziesięciostronicową instrukcją obsługi przygotowaną przez producenta i poruszająca praktycznie wszystkie zagadnienia związane z instalacją i obsługą systemu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0