WindowsProgramyFlash Capture 3.3

Flash Capture 3.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Dreamingsoft, Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.78 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Patryk Nowak
2,5
Plusy:
  • Bezproblemowy zapis animacji ze stron internetowych
Minusy:
  • Wysoka cena
  • Działa tylko na IE 9
  • Brak wersji na Windows 8

Flash Capture jest niewielkim programem służącym do zapisywania i zarządzania animacjami flash pobieranych ze stron internetowych.

Aplikacja firmy Dreamingsoft współpracuje z przeglądarką Internet Explorer 9, jednak nie działa z późniejszymi wersjami oraz systemem Windows 8. Podczas procesu instalacji zostaje dodany pasek narzędziowy, dzięki któremu tzw. jednym kliknięciem jesteśmy w stanie dostać się do głównych funkcji programu. Flash Capture po uruchomieniu automatycznie wykrywa wszystkie animacje flash, znajdujące się na odwiedzanej przez nas witrynie. Za pomocą prostego systemu zaznaczania i odznaczania wybieramy te pliki, które nas interesują i zapisujemy je w wybranym przez nas folderze. Aplikacja radzi sobie z zapisem filmów z YouTube’a i innych podobnych platform. 

Wraz z programem instalowane są Flash Player i Video Conwerter plików SWF, dzięki czemu po zaledwie jednej instalacji, użytkownik dostaje kompletne oprogramowanie do pracy z animacjami flash. 

Wersja Trial pozwala na darmowe używanie programu przez 7 dni. Licencja na pełną wersje Flash Capture to wydatek 24.95 dolara. Jeżeli szukasz innych programów związanych z technologią flash, zapraszamy do działu Projektowanie flash – można tam znaleźć darmowe alternatywy dla tej aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0