WindowsProgramyFortissimo 1.0 Build 9.3

Fortissimo 1.0 Build 9.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Good Note Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,79 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
180

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Wysoka wydajność i sprawność działania.
  • Bardzo prosta i konstrukcja i bezproblemowa obsługa.
  • Tylko podstawowe opcje.
Minusy:
  • Brak obsługi wielu popularnych formatów.
  • Zaawansowani użytkownicy nie znajdą tu zbyt wielu opcji.

Fortissimo to bardzo lekki, mało skomplikowany i funkcjonalny program przeznaczony do odtwarzania plików muzycznych w wielu formatach, który dodatkowo oferuje możliwość tworzenia i edytowania playlist oraz zmiany wyglądu poprzez system skórek.

 

Co prawda budowa odtwarzacza nie należy do imponujących, również jego wygląd nie przypadnie do gustu estetom, ale osoby, które chcą prostej i mało wymagającej względem systemu aplikacji do odtwarzania muzyki, z pewnością będą zadowolone z wyboru Fortissimo. Program odtwarza muzykę w takich formatach, jak MP3, MP2, WMA, MID oraz WAV. Zapewnia to wsparcie w większości przypadków, aczkolwiek posiadacze muzyki w nieco bardziej egzotycznych formatach z miejsca skreślą Fortissimo za brak obsługi ich bibliotek multimedialnych.

 

Po instalacji i pierwszym uruchomieniu programu, możemy wskazać domyślny folder z muzyką, aby aplikacja mogła przeskanować wskazane źródło. Nawet, jeśli posiadamy pokaźnych rozmiarów bibliotekę, skanowanie trwa bardzo krótki i obejmuje wszystkie podkatalogi i foldery. Obsługa programu jest bardzo prosta i nawet początkujący poradzą sobie z obsługą funkcji. Tych niestety jest bardzo niewiele, ale dla mniej wymagających użytkowników to wystarczy. Przykładowo możemy tworzyć i edytować listy odtwarzania, przydatna jest również wbudowana wyszukiwarka.

 

Możemy również wybrać jeden z trzech trybów odtwarzania. Jest to tryb Random, czyli odtwarzanie losowego utworu, Play All, czyli odtwarzanie wszystkich utworów, jak również Repeat – powtarzanie jednego utworu. Dla osób, które chcę dostosować odtwarzacz do własnych preferencji przygotowano możliwość dopasowania czcionki stosowanej w programie oraz wbudowane wizualizacje.

 

Licencja programu pozwala na odtworzenie 35 utworów. Po tym czasie sugerowana jest rejestracja programu na stronie producenta. Na szczęście nie musimy się na to godzić i po odrzuceniu propozycji nadal korzystać z Fortissimo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0