WindowsProgramyFoto-Mosaik Edda 6.8.12318.1

Foto-Mosaik Edda 6.8.12318.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Steffen Schirmer
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Możliwość stworzenia trzech typów mozaiki
  • Darmowa licencja
Minusy:
  • Wysoka cena licencji wersji Professional

Foto-Mosaik Edda powstał z myślą o użytkownikach, którzy chcą zamienić swoją bibliotekę zdjęć w atrakcyjną mozaikę. Program pozwala na wybranie grupy zdjęć np. z wakacji i stworzenie jednego z trzech typów mozaiki. 

W trybie klasycznym każde zdjęcie wchodzące w skład mozaiki ma taki sam rozmiar i jest rozmieszczone równo obok drugiego. W wersji Parquet, zdjęcia układają się niczym parkiet. Ostatnim typem jest funkcja Chaos, która, jak sama nazwa wskazuje, rozrzuca zdjęcia w formie chaotycznej - nie tylko zdjęcia mogą być różnych rozmiarów, ale mogę na siebie zachodzić oraz być ustalone pod różnymi kątami. Wybranie jednego z trybów ma wpływ na końcowe wykonanie mozaiki, jednak w każdym z trzech przypadków, można określić że efekt wynikowy jest zadowalający. 

Program pozwala na tworzenie mozaiki z plików graficznych o formacie JPG, PNG, BMP, GIF oraz TIF. Zapis można dokonać w różnych formatach i proporcjach obrazu: m.in. 4:3, 3:2 oraz 16:9.

Foto-Mosaik Edda jest rozpowszechniane w dwóch wersjach: Standard oraz Professional. Wersja podstawowa, oferująca podstawowe funkcje tworzenia mozaiki jest dostępna za darmo, w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0