WindowsProgramyFotoOffice home 2007

FotoOffice home 2007 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
G DATA Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
576

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wsparcie dla wielu formatów
  • Funkcje edycji zdjęć
Minusy:
  • Program nie jest rozwijany

FotoOffice home to darmowa przeglądarka graficzna, posiadająca funkcje katalogowania i obróbki zdjęć. Produkt jest uproszczoną wersją aplikacji FotoOffice 2007, która posiada szerokie opcje edycyjne i wsparcie dla dużej ilości formatów. 

Program FotoOffice home pozwala na tworzenie albumów, co pozwala w prosty sposób skatalogować zbiory. Aplikacja została przystosowana do kopiowana zdjęć z aparatów cyfrowych. Możliwy jest również import z płyt CD/DVD, dysków, pendrive'ów itd.

Zdjęcia można edytować zmieniając kontrast, balans kolorów i ich nasycenie czy też nanosić proste efekty takie jak negatyw. Przydatny w obróbce domowych zdjęć jest system usuwający efekt czerwonych oczu. 

FotoOffice home posiada funkcję oceniania zdjęć, co pozwala wybrać najlepsze kadry i wysłać je do wywołania. Fotografie można również połączyć w prezentacji, którą możemy wyeksportować do albumów HTML lub pliku PDF. Galerie HMTL można przekopiować na serwer i stworzyć własną stronę internetową bogatą w zdjęcia. 

Zaletą FotoOffice home jest prosty, intuicyjny interfejs oparty na menu z wyraźnymi ikonami obrazującymi funkcjonalności. Aplikacja jest dostępna w polskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0