WindowsProgramyFotoMix 9.2.4

FotoMix 9.2.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Digital Photo Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
347

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Prosty interfejs
  • Niewielki rozmiar
Minusy:
  • Niewielka liczba obsługiwanych formatów (.jpg, .png, .gif oraz .bmp)

FotoMix to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia. Mamy tu dość prosty interfejs, dzięki któremu praca z tym programem przebiega szybko i sprawnie. A ponieważ jest to wersja FotoMix po polsku, nikt nie będzie mieć problemów z jego opanowaniem. 

Co ciekawe, plik instalacyjny aplikacji ma tylko 2,5 MB. Dlatego też pobranie FotoMix zajmuje dosłownie moment. Mimo tych niewielkich rozmiarów aplikacja oferuje wiele możliwości, dzięki którym można robić ze zdjęciem niemal wszystko. Przekonaj się o tym samemu – pobierz FotoMix z naszej strony! 

Dzięki temu programowi można dokonywać deformacji, nakładać efekty wizualne, zmieniać kolorystykę, natężenie barw i światła, a także wiele innych rzeczy. Można by długo wymieniać zalety aplikacji, jednak lepiej pobrać samemu i przetestować ją w praktyce. FotoMix działa pod Windows 7, 8, Vista i XP. Użytkownicy tych systemów z pewnością nie będą mieli problemów z opanowaniem tej aplikacji. Obrobione zdjęcia można zapisać w innym formacie niż oryginalny. Program ma wsparcie dla .jpg, .png, .gif oraz .bmp., a także własnego formatu - .fmx. 

Aplikacja ta pozwoli na podrasowanie zdjęć z własnych zbiorów, można także dokonywać przeróbek ściąganych z sieci. Nie ma tu co prawda aż tak wielu możliwości, jak w programach komercyjnych, ale jest bezpłatny. Do jego używania potrzebne jest stałe łącze z siecią – na bocznym pasku wyświetlane są bowiem reklamy sponsorów tej aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0