WindowsProgramyFotoMorph 13.8.4

FotoMorph 13.8.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Digital Photo Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Łatwość w tworzeniu morfingu
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs
  • Mała liczba obsługiwanych formatów

FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na komputerze osób, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

Program jest dostępny w polskiej wersji językowej, a obsługa jest stosunkowo prosta. Cały proces odbywa się w systemie zakładek – dodajemy do projektu kolejne zdjęcia, a potem możemy przenieść na nie efekty. Wśród dostępnych filtrów są między innymi powiększanie i zniekształcanie.

Podczas tworzenia przemian można także edytować poszczególne elementy – na przykład zmieniać natężenie barw, intensywność światła, wyostrzać, dodawać tekst, pokazywać obrazy w negatywie, itp. Pobierz FotoMorph i przekonaj się samemu o jego możliwościach. Jest to aplikacja darmowa, jednak mamy tu element adware, co oznacza, że podczas uruchomienia włącza się reklama. 

Wypada dodać, że efekty finalne naszego majsterkowania możemy zapisać w postaci plików AVI, GIF, a także SWF, czyli technologii flash. Dlatego też program świetnie nadaje się do tworzenia dynamicznych banerów czy też reklam w tej technologii. Warto spróbować! Jednak zaznaczamy od razu, że niektórzy użytkownicy narzekają na wielkość pliku końcowego oraz występującą czasem niezgodność tego, co widzimy na podglądzie z efektem finalnym. Czy mają rację? Najlepiej spróbować samemu i przekonać się o tym w praktyce. Pobranie FotoMorph nie kosztuje ani grosza, podobnie jak i używanie go. Dlatego też polecamy przetestować tą aplikację. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0