WindowsProgramyFotor 1.3.0

Fotor 1.3.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Fotor
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
41.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Baza szablonów
  • Schludne menu i paski narzędziowe
  • Obsługa RAW
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Jeżeli w prosty i szybki sposób chcemy poddać obróbce zrobione przez siebie zdjęcia lub znalezione w sieci grafiki to z pomocą z pewnością przyjdzie program o nazwie Fotor. Jest on całkowicie bezpłatny i powinien spodobać się tym, którzy nie chcą poświęcać czasu na naukę obsługi takich programów, jak Photoshop. 

Początkowo Fotor dostępny był jedynie na tablety oraz smartfony. Z racji rosnącej popularności autorzy postanowili stworzyć także wersję PC, która oferuje miedzy innymi możliwość zastosowania szeregu filtrów, zmianę nasycenia barw oraz jasności i kontrastu. Nie zabrakło także podstawowych funkcji jak przycinanie czy kadrowanie. Program posiada funkcję tworzenia kolaży - możliwe jest wykorzystanie aż 80 szablonów oraz 22 unikalny teł. Zdjęcia w obrębie kolażu możemy dowolnie przenosić, zmniejszać ich rozmiar, dodawać efekty: ramki, tła itd.

Po obróbce nasze dzieło będziemy mogli zapisać w jednym z popularnych formatów: PNG, GMP, JPEG lub GIF. Program posiada również wsparcie dla formatu RAW, co pozwala na obróbkę zdjęć stworzonych w profesjonalnych lustrzankach lub wysokiej klasy aparatach fotograficznych, które zapisują zdjęcia w tym bezstratnym formacie. Fotor umożliwia wysyłanie znajomym swoich prac to w prosty sposób wyślemy zdjęcia od razu na Facebooka czy Twittera. Program jest dostępny za darmo, w angielskiej wersji językowej.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0