WindowsProgramyFotowall 0.9

Fotowall 0.9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Fotowall
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
Enrico Ros
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
324

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Archaiczny wygląd programu

Fotowall jest aplikacją stworzoną do szybkiego tworzenia kolaży graficznych, które można wykorzystać jako tapetę pulpitu lub wydrukować jako składnik albumu czy scrapbooka.

Interfejs użytkownika jest niezwykle prosty, a proces tworzenia kolażu rozpoczynamy asystenta, który pozwala zdefiniować podstawowe elementy naszego obrazu takie jak wymiary czy typ. Później, za pośrednictwem prostego menu, możliwe jest dodawanie zdjęć i efektów: ramek, chmurek, podpisów czy teł. Można modyfikować rozmiar i położenie zdjęć tak, by znajdowały się w tym miejscu ekranu, który uznamy za stosowne. Dzięki temu możliwe jest stworzenie atrakcyjnej tapety zawierającej np. zdjęcia z wakacji, ale również przygotowanie innych plików graficznych: np. plakatów, które mogą zostać wydrukowane w dużym formacie i powieszone na ścianie.

Fotowall to program open source'owy, dostępny w polskiej wersji językowej. Aplikacja jest cały czas rozwijana, choć na razie jej funkcjonalność nie dorównuje komercyjnym, płatnym aplikacjom, których wersje testowe możesz znaleźć w bazie naszego serwisu. Największą zaletą Fotowall jest prostota obsługi, niewielkie wymiary i całkowity brak opłat za użytkowanie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0