WindowsProgramyFoxit Advanced PDF Editor 3.0.5.0

Foxit Advanced PDF Editor 3.0.5.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Foxit Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
23.33 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
603

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Spore możliwości DTP
  • Wsparcie dla wielu formatów
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Foxit Advanced PDF Editor to alternatywa dla renomowanego narzędzia do tworzenia PDF-ów, Adobe Acrobat XI Pro. Program został stworzony przez zespół odpowiedzialny za popularną przeglądarkę plików PDF, Foxit Reader.

W odróżnieniu od tej aplikacji, Foxit Advanced PDF Editor to propozycja płatna, jednak konieczność wydania 99 dolarów na licencję jest usprawiedliwione dużymi możliwościami. Program pozwala na proste tworzenie plików PDF składających się z tekstu, tabel oraz obrazków. Aplikacja posiada funkcję OCR, pozwalającą na skanowanie tekstu i przerabianie go na postać cyfrową. 

Dokument tekstowy można formatować zgodnie z trendami DTP: układać w kolumny, justować i modyfikować. Program posiada funkcję automatycznego wpasowywania tekstu w kolumny i kolejne strony, co pozwala uzyskać atrakcyjny layout strony bez konieczności pilnowania każdego słowa.

Foxit Advanced PDF Editor pozwala na łatwe wyszukiwanie treści w wielostronicowych plikach PDF oraz pracę na ponad 200 formatach plików. Program pozwala na konwersję dokumentów PDF do ePub, RTF oraz HTML, co umożliwia łatwe przeglądanie plików tekstowych na czytnikach e-ink, tabletach, smarphone’ach czy publikację treści w Internecie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0