WindowsProgramyFranz 4.0.4 (beta)

Franz 4.0.4 (beta) download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Stefan Malzner
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
51,53 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
306

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość korzystanie z wielu komunikatorów jednocześnie.
  • Wygodne prowadzenie wielu rozmów jednocześnie.
  • Łatwe przełączanie pomiędzy komunikatorami.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wygodny system powiadomień.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z wyświetlaniem okien konwersacji.

Franz to bardzo nowoczesny i multiplatformowy komunikator, który łączy w sobie wiele serwisów i sposobów komunikacji. W jednym programie znajdziemy takie komunikatory, jak Facebook Messenger, Telegram, Hangouts, Skype, WhatsApp, Steam Chat, Slack Discord, Gitter, ChatWork, WeChat i HipChat.

 

Co ważne, każda z sieci, a konkretniej każdy z komunikatorów, dostępny jest w osobnej karcie, dzięki czemu korzystanie z programu jest bardzo wygodne. Obsługiwane komunikatory otwierane są w wersjach przeglądarkowych i gromadzone w osobnych kartach, tak jak by można było zebrać je w przeglądarce. Niestety pojawiają się pewne problemy z niektórymi aplikacjami, takimi jak Hangouts – wyświetlanie kilku rozmów w małym oknie nie działa najlepiej, ale mamy możliwość zmiany rozmiaru wyświetlanych stron.

 

Mimo to ogromną wygodą jest system powiadomień i dźwięków ze wszystkich komunikatorów, jakie zostaną skonfigurowane. Program Franz pozwala również przełączać się między komunikatorami skrótem klawiszowym, co znacząco ułatwia rozmowę z kilkoma osobami jednocześnie. Aplikacja udostępniana jest na zasadach darmowej i nieograniczonej licencji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0