WindowsProgramyFraps 3.5.99

Fraps 3.5.99 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Beepa Pty Ltd.
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
625

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Intuicyjne zgrywanie materiału wideo
  • Stabilność
  • Funkcja tworzenia screenshotów
  • Benchmark
  • Benchmark
  • Dużo opcji konfiguracji pliku wyjściowego
Minusy:
  • Duże ograniczenia wersji darmowej

Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje cię Fraps 3.5.99, który pozwala nagrać klip o prędkości 10 do 120 FPS (z angielskiego: frames per second - klatek na sekundę), w rozdzielczości do 2560x1600 pikseli. Dodatkowo dzięki Fraps możesz analizować płynność wyświetlanej grafiki oraz tworzyć zrzuty ekranowe.

Niestety najnowszy Fraps nie jest dostępny po polsku. Program działa w języku angielskim, jednak obsługa jest na tyle prosta, że można sobie z nią poradzić intuicyjnie. Fraps dostępny w tym miejscu to shareware. Ograniczeniem tej wersji jest znak wodny dodany do zachowanych plików wideo oraz limit długości przechwytywanego wideo. Jeśli chcesz posiadać Fraps 3.5.99 Full Version, musisz wykupić licencję na oficjalnej stronie (www.fraps.com).

Jedną z funkcji Fraps 3.5.99 jest benchmark, czyli testowanie wzorcowe. Przy jego pomocy przeprowadzisz testy wydajności systemu komputerowego. W rogu ekranu ukaże się komunikat o ilości FPS – klatek na sekundę. Istnieje możliwość dowolnego ustawienia czasu pomiaru, jego punktu początkowego i końcowego. Uzyskane dane statystyczne są zachowywane na dysku.

Dotąd robiąc zrzuty musiałeś otwierać program graficzny za każdym razem gdy chciałeś zachować nowy obraz? Teraz nie musisz. Kiedy używasz Fraps wystarczy naciśniecie jednego klawisza a program sam zapamięta wrzut ekranu i opatrzy je dokładną informacją o czasie powstania. Na stronie oficjalnej Fraps (www.fraps.com) znajdziesz krótką instrukcje obsługi. Jeśli Fraps 3.5.99 sprawi ci problem, możesz liczyć na pomoc techniczną.

Czy chciałeś kiedyś nagrać sekwencję gry? Zrobić filmik przedstawiający twoje wyczyny w czasie rozgrywki? Opcja nagrywania wideo w czasie rzeczywistym pozwala upamiętnić ważne rozgrywki z dźwiękiem, w rozdzielczości maksymalnej 2560x1600, w prędkości 10 do 120 klatek na sekundę. Producent gwarantuje najwyższą jakość zapisu. Najnowszy Fraps 3.5.99 do pobrania już teraz z naszego serwisu. Pochwal się swymi osiągnięciami w grach za pomocą Fraps.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0