WindowsProgramyFree DWG Viewer (Powered by Brava!) 7.1.1.11

Free DWG Viewer (Powered by Brava!) 7.1.1.11 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Informative Graphics Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
40,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
387

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Wysoka zgodność z formatem DWG
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Free DWG Viewer (Powered by Brava!) to narzędzie służące do przeglądania projektów zapisanych w formatach DWG, DXF oraz DWF czyli takich, jakie są wyjściowe dla aplikacji typu CAD, np. najpopularniejszego na rynku AutoCAD-a.

Free DWG Viewer (Powered by Brava!) jest w stanie odtworzyć projekty bez konieczności konwertowania ich do obrazków rastrowych, dzięki czemu aplikacja nie ingeruje w projekt, gwarantując pełną skuteczność odwzorowania jego treści. 

Program pozwala na łatwe poruszanie się po poszczególnych warstwach projektu i daje możliwość dokładnego przyglądania się niektórym fragmentom dzięki funkcji zoom. Otwarte pliki można zapisać do formatu JPG lub wydrukować. 

Programem zbliżonym do Free DWG Viewer (Powered by Brava!) jest DWG TrueView tworzony przez autorów AutoCAD-a. Obie aplikacje oferują podobne funkcje i są darmowe. Warto jednak pamiętać, że Free DWG Viewer (Powered by Brava!) należy co jakiś czas aktualizować – wówczas wystarczy pobrać najnowszą wersję aplikacji dostępną w naszym serwisie lub na stronie producenta, która gwarantuje bezproblemowe działanie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0