WindowsProgramyFree Studio 6.1.10.812

Free Studio 6.1.10.812 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
DVDVideoSoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
79.78 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
344

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Ogromna liczba opcji
  • Schludny interfejs
Minusy:
  • Częste aktualizacje automatyczne mogą irytować, ale zapewniają funkcjonalność

Free Studio to pakiet użytecznych, darmowych narzędzi przeznaczonych do wszelkiej maści edycji materiałów audio i wideo. Znajdziemy tu aplikacje do zgrywania i konwertowania klipów z YouTube, ogólnej konwersji plików audio i wideo, nagrywania danych na płyty CD i DVD oraz edycji filmów i ścieżek audio. 

Free Studio daje dostęp do takich programów jak: YouTube Download, YouTube to MP3 Converter, YouTube to iPod and PSP Converter, YouTube to iPhone Converter, YouTube Uploader, Video to DVD Converter, Video to Flash Converter, 3GP Video Converter, Video to iPod and PSP Converter, Video to iPhone Converter, Video to MP3 Converter, Video to JPG Converter, Audio Converter, Video Dub, Audio Dub, Video Flip and Rotate. Imponująca lista, prawda? 

Ze względu na dużą liczbę narzędzi zintegrowanych w pakiecie, stworzono osiem kategorii, które pozwalają wybierać interesujące nas programy, które można wykorzystać do przygotowywania filmów na YouTube i urządzenia przenośne, edycji zdjęć i materiałów wideo. Program pozwala również na kreowanie płyt CD, DVD i BluRay oraz dodawanie efektów 3D do filmów. 

Free Studio to doskonale przemyślany pakiet, który przyda się dosłownie każdemu. To kompleksowe narzędzie, skupiające w jednym menu szereg darmowych aplikacji firmy DVDVideoSoft. Dzięki temu nawet jeśli ktoś nie potrzebuje już teraz tych narzędzi, to jednak z pewnością kiedyś mogą się przydać – warto więc je mieć w zapasie. Tym bardziej, że aplikacja jest dostępna za darmo, w polskiej wersji językowej, a producent zapewnia darmowe, automatyczne aktualizacje.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0