WindowsProgramyFree Video Editor 1.4.53.831

Free Video Editor 1.4.53.831 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
DVDVideoSoft Limited
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
36,76 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
265

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Szybkie i stabilne działanie nawet na starszych komputerach.
  • Tylko podstawowe i najbardziej przydatne opcje.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Zaawansowani użytkownicy mogą narzekać na zbytnią prostotę.
  • Kreator instalacji proponuje zbędne dodatki.

Free Video Editor, znany również pod starszą nazwą Free Video Dub. To bezpłatny i łatwy w obsłudze program przeznaczony do edycji plików wideo. Co prawda aplikację wyposażono w wiele przydatnych funkcji, jednak sprawdzi się ona głównie w mało skomplikowanych zadaniach oraz prostej obróbce wideo.

 

Program ze względu na darmowy dostęp, przeznaczony jest dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z edycją wideo. Co ciekawe, po aplikację sięgają również profesjonaliści, by przyciąć film lub dokonać prostej i szybkiej modyfikacji. Przykładowo, przy użyciu Free Video Editor możemy usunąć niechciane elementy z filmu bez ponownego kodowania, co oznacza, że wszystkie przetworzone pliki wideo, zachowują swoją oryginalną jakość obrazu.

 

Jednym z największych plusów aplikacji, jest jej prosty i czytelny interfejs użytkownika wyposażony wyłącznie w najważniejsze funkcje przeznaczone do obróbki materiałów wideo. Jeśli chodzi o obsługiwane formaty, Free Video Editor poradzi sobie z plikami zapisanymi jako AVI, MP4, FLV, MKV, 3GP, WEBM, WMV oraz MPG. Przejdźmy jednak do najważniejszych opcji dotyczących odtwarzania filmów. Program wyposażono w możliwość zatrzymywania obrazu i przesuwania go do następnej klatki, jak również przewijanie filmu do początku lub końca. Nie zabrakło również możliwości pozwalających na cofnięcie lub przywrócenie wykonanej operacji.

 

Za pomocą programu możemy przykładowo wyciąć dowolny fragment filmu. W tym celu wystarczy zaznaczyć wybrany fragment, a następnie nacisnąć przycisk odpowiedzialny za usuwanie poszczególnych scen w aplikacji. Oprócz tego Free Video Editor wyświetla czas trwania całego filmu oraz po zaznaczeniu odpowiedniego fragmentu, podaje dokładne pozycje początkową i końcową. Podczas instalacji oprogramowania należy uważać, gdyż kreator proponuje instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0