WindowsProgramyFrostWire 5.6.3

FrostWire 5.6.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
FrostWire, LLC.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18.0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
315

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5

FrostWire to jeden z prostszych w obsłudze i jednocześnie bardziej rozbudowanych, multiplatformowych klientów obsługujący sieć wymiany plików BitTorrent. Poza standardowymi opcjami, czyli możliwością pobierania i udostępniania plików, kolejkowania zadań, nadawania priorytetów czy sprawdzania podstawowych informacji na temat danego torrentu, prezentowana aplikacja ma także wbudowany czat, który pozwala rozmawiać ze sobą wszystkim użytkownikom.

Ponadto FrostWire posiada opcję tzw. multiwyszukiwania w zakładkach. Po znalezieniu wybranego pliku, program sam określi z której lokalizacji może pobrać go najszybciej. Ciekawostką jest też tutaj integracja z oprogramowanie iTunes. Najnowsza wersja może pochwalić się szybszą wyszukiwarką, która jeszcze lepiej filtruje spam.

FrostWire w wersji 5.6.3 potrafi także rozpoznawać pliki audio z licencją Creative Commons License. Aby móc cieszyć się funkcjonalnością prezentowanego programu należy wcześniej upewnić się, że nasz system uzbrojony został w środowisko Java Runtime Enviroment.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0