WindowsProgramyFunPhotor 6.1

FunPhotor 6.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
ZEALLSOFT Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
310

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Baza clipartów i grafik
  • Uproszczony interfejs
Minusy:
  • Małe możliwości edycji zdjęć

FunPhotor jest prostym programem pozwalającym na tworzenie fotomontaży. W ciągu kilku minut twoja twarz może pojawić się na banknocie lub zostać przyczepiona do ciała ponętnej modelki lub sportowca.

Narzędzie posiada własną bazę zdjęć, z której można wybierać scenerie i postacie, w których umieścimy wybraną przez nas twarz. Pozwala to na tworzenie zdjęć typowo komicznych, jak również bardziej poważnych fotomontaży. Baza szablonów liczy aż 100 pozycji, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Zaletą aplikacji jest prosta obsługa – nie potrzeba żadnych specjalistycznych umiejętności, aby stworzyć ciekawą pracę. Menu wyróżnia się dużymi, kolorowymi przyciskami oraz suwakami, które w łatwy sposób pozwalają na edytowanie zdjęcia np. przesuwanie wklejonej twarzy.  Dzięki temu, aplikacją mogą bawić się dzieci, które opanują sterowanie. Niestety, w takim wypadku barierą może być wersja językowa – FunPhotor jest rozpowszechniany jedynie po angielsku.

FunPhotor daje możliwość zapisania fotomontażu do pliku graficznego na dysku, wydruku lub wysłania go przez e-mail. Aplikacja jest udostępniana w 7-dniowej, testowej wersji. Koszt najtańszej wersji płatnej to 49.95 dolara.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0