WindowsProgramyGABeLek 1.0.1.9

GABeLek 1.0.1.9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
GABeNET
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
102 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
626

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wygodne wypełnianie recept
  • Wygodne środowisko pracy
Minusy:
  • Uaktualnienie bazy danych leków wymaga subskrypcji

GABeLek to aplikacja służąca do drukowania recept, przystosowana do polskich warunków służby zdrowia. Program posiada rozbudowaną bazę leków, dzięki czemu bez problemu lekarz jest w stanie znaleźć interesujący go produkt, sprawdzić jego postać (roztwór doustny, tabletki), opakowanie, taksację oraz kod EAN. 

Niezwykle intuicyjny interfejs pozwala na korzystanie z GABeLek nie tylko skomputeryzowanym specjalistom, ale również osobom, które nie mają dużego doświadczenia z obsługą komputera. Okno programu składa się z dwóch części: po lewej stronie znajduje się wzór recepty z informacjami dotyczącymi pacjenta oraz lekami wprowadzonymi przez użytkownika. Dzięki takiemu podglądowi, uzupełnianie recepty o nowe preparaty jest niezwykle proste. 

Po drugiej stronie, GABeLek, posiada wyszukiwarkę pacjentów i leków. W prosty sposób, aplikacja pozwala na wydruk recepty na drukarce stacjonarnej lub przenośnej, co może przydać się podczas wizyt w domu pacjenta. Lekarz ma możliwość zdefiniowania kilku nagłówków, więc jedna wersja aplikacji może być użytkowania niezależnie od liczby miejsc zatrudnienia specjalisty.

Program pozwala na drukowanie całych recept na czystej kartce oraz nadrukowywanie gotowych blankietów. Możliwe jest również drukowanie pustych recept bez danych pacjenta oraz generowanie kopii recept w formacie PDF. GABeLek pozwala również na prowadzenie ewidencji przepisanych leków, recept oraz obserwowanie historii leczenia pacjentów.

Bazę preparatów można aktualizować przez Internet w oknie programu. Po zakupie aplikacji, możliwe jest darmowe uaktualnianie bazy leków przez rok. Później konieczne jest wykupienie licencji, która kosztuje 150 zł za 12 miesięcy. 

GABeLek jest aplikacją płatną, jednak producent oferuje darmową wersję demonstracyjną, która pozwala sprawdzić wszystkie funkcjonalności aplikacji. W tym wypadku, baza leków została ograniczona do 10% całości. Program działa jedynie na systemie Windows XP, Vista, 7 oraz 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0