WindowsProgramyGadu-Gadu 8

Gadu-Gadu 8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
GG Network S.A.
Licencja:
Adware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
757

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Skromny, funkcjonalny interfejs
  • Dostęp do Gadu-Radio
Minusy:
  • Reklamy mogą przeszkadzać w użytkowaniu

Gadu-Gadu 8 to jedna ze starszych wersji najpopularniejszego polskiego komunikatora internetowego, który posiada obecnie około sześć milionów użytkowników. Główną zaletą Gadu-Gadu 8 jest jej prostota i łatwość obsługi, dzięki czemu poradzą sobie z nim nawet początkujący internauci. Gadu-Gadu 8 oprócz samej komunikacji tekstowej oferuje szereg innych funkcji takich jak komunikację głosową, wysyłanie SMSów, przesyłanie plików czy Gadu-Radio. W odróżnieniu od GG 10, użytkowanie prezentowanego programu jest bardziej intuicyjnie.

 

Gadu-Gadu 8 dysponuje nowymi pozycjami w menu usługi (megasłownik, nauka, ściąga). Wprowadzono także parę poprawek, między innymi podczas logowania po zaszyfrowaniu profilu (nie pytamy już o hasło), ignorowania kontaktów z zapisanym jedynie numerem telefonu, ignorowania kontaktu - odblokowanie historii rozmowy oraz parę innych poprawek. 

 

Gadu-Gadu 8 jest rozpowszechniany za darmo. Użytkownik musi tylko posiadać konto z własnym numerem umożliwiającym komunikowanie się z innymi użytkownikami. Ze względu na fakt, że program jest darmowy, producent emituje reklamy w oknie programu, które mogą nieco przeszkadzać.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0