WindowsProgramyGame Booster 3.4

Game Booster 3.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Iobit, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,16 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
989

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Idealne narzędzie dla osób, które interesują się grami komputerowymi.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa wszystkich funkcji.
  • Możliwość sprawnego przyspieszenia komputera bez ingerencji w system i sprzęt.
Minusy:
  • Mimo wszystko programowe przyspieszanie nie zastąpi modyfikacji sprzętowej.
  • Niekiedy wywołuje destabilizację systemu.

Game Booster to niewielkie i bardzo popularne narzędzie w bezpłatnej wersji, za pomocą którego dokonamy analizy systemu oraz optymalizacji całego komputera pod kątem wydajności w grach komputerowych.

Co prawda program Game Booster stworzono głównie z myślą o fanach gier komputerowych, ale sam proces działania oraz efekty są bardzo podobne do innych programów tego typu. W związku z tym z narzędzia mogą korzystać nie tylko regularni gracze, ale również tradycyjni użytkownicy, którzy chcą szybko i sprawnie zwiększyć wydajność swojego komputera.

Za pomocą programu Game Booster możemy zmodyfikować ustawienia systemu operacyjnego w taki sposób, aby wydajność w uruchamianych grach komputerowych była jak najwyższa. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić szybkość pracy całego układu bez konieczności wymiany drogich podzespołów. Aplikacja została wyposażona w dwa podstawowe tryby pracy – automatyczny oraz manualny.

Jak sama nazwa wskazuje, automatyczny tryb przyspieszania komputera samodzielnie dobiera optymalne ustawienia systemu zachowując bezpieczną równowagę pomiędzy wydajnością a stabilnością oraz prawidłową pracą całego układu. Manualny tryb natomiast umożliwia użytkownikowi ręczną zmianę ustawień poprzez włączanie lub wyłączenie wybranych usług systemu podczas grania.

Możemy zarządzać między innymi usługami użytkownika oraz aplikacjami, ograniczać transfer danych w tle, sterować trybem offline oraz odnajdywaniem SSDP itp. Największą zaletą programu jest fakt, iż nie wprowadza on żadnych stałych zmian w systemie, więc w każdej chwili możemy przywrócić domyślne ustawienia. Kolejną zaletą jest również wygodny w obsłudze moduł aktualizacji sterowników, który skanuje system, a następnie wyszukuje aktualizacje dostępne w sieci. Na deser dostajemy funkcję defragmentacji katalogów z grami, co z kolei prowadzi do szybszego ich uruchamiania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0