WindowsProgramyGG Tools 3

GG Tools 3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Krzysztof Mortka
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.23 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
378

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość odzyskania hasła do starego konta.
  • Możliwość odzyskania archiwum.
  • Poprawiono najpopularniejsze błędy i problemy.
Minusy:
  • Problemy z obsługą starszych wersji programu GG.

GG Tools to bezpłatne i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego możemy odzyskać utracone lub zapomniane hasło do serwera Gadu-Gadu (config.dat). Starsi użytkownicy mogą kojarzyć program pod inną nazwą - Gadu-Gadu Password Recovery.

Pobrane lub odzyskane przez program GG Tools dane mogą być zapisane do osobnego pliku lub skopiowane do systemowego schowka, a następnie wklejone w odpowiednią rubrykę przy logowaniu się do konta w komunikatorze. Warto wspomnieć, że program GG Tools to nie tylko odzyskiwanie haseł, ale również ciekawe funkcje i dodatki. 

Użytkownicy mogą między innymi tworzyć atrakcyjne i ciekawe pionowe opisy i wklejać je nie tylko do statusu GG, ale również innych komunikatorów obsługujących ten rodzaj opisów. Oprócz tego możemy monitorować stan serwerów Gadu-Gadu, a także zmienić serwer w momencie, gdy ten używany przez nas ma awarię lub jest wyłączony – to bardzo częsty problem, w którym komunikator przestaje działać na kilka lub nawet kilkanaście minut bez podania przyczyny.

Kolejną godną uwagi opcją jest możliwość eksportowania rozmów z archiwum oraz funkcja tworzenia kopii zapasowych, które mogą się przydać w przypadku awarii komputera itp. W najnowszej wersji programu GG Tools wprowadzono możliwość automatycznego odzyskiwania hasła serwera w komunikatorze Gadu-Gadu 10. 

Poprawiono także znane błędy, takie jak blokowanie możliwości odzyskiwania hasła oraz danych SMS z plików konfiguracyjnych Gadu-Gadu Classic, usunięto także błędy uniemożliwiające zmianę nazwy opisu w archiwum opisów. Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą wszystkich opcji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0