WindowsProgramyGlary Utilities 3.9.1.138

Glary Utilities 3.9.1.138 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Glarysoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15,49 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
476

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo duża liczba przydatnych opcji do optymalizacji pracy komputera.
  • Możliwość oczyszczenia dysku twardego ze zbędnych plików.
  • Stabilne, szybkie i skuteczne działanie.
Minusy:
  • Nieumiejętne stosowanie może doprowadzić do uszkodzenia systemu.

Glary Utilities to bardzo ciekawe narzędzie, za pomocą którego przyspieszymy pracę systemu operacyjnego poprzez różne akcje, takie jak czyszczenie dysku twardego, optymalizacja rejestru, zarządzanie zainstalowanymi programami itp.

Program Glary Utilities jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z opanowaniem wszystkich przydatnych opcji. Kolejną wartą uwagi zaletą programu jest wysoka skuteczność oraz szybkość działania. Aplikacja została wyposażona w wiele modułów między innymi do czyszczenia dysku ze zbędnych plików, naprawiania wpisów i skrótów w rejestrze, optymalizacji pamięci oraz odinstalowywania programów.

Oprócz tego na uwagę zasługują funkcje służące do zarządzania menu kontekstowym, defragmentacji rejestru, szyfrowania plików, odzyskiwania i kasowania danych, dzielenia i łączenia plików lub wyszukiwania pustych folderów. Nie można również zapomnieć o tym, że zestaw najpotrzebniejszych funkcji możemy uruchomić praktycznie jednym kliknięciem myszki. Oprócz tego do rąk użytkowników oddano moduł do zarządzania aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem, jak również zaawansowane narzędzie do zarządzania aktywnymi procesami działającymi w tle.

Ciekawostką jest także opcja do zarządzania przeglądarkami internetowymi oraz narzędzie do usuwania szkodników typu malware oraz kasowania śladów aktywności użytkownika. Nie zabrakło także opcji odczytywania informacji o systemie oraz naprawiania plików systemowych wraz z możliwością wyszukiwania błędów na dysku twardym.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0