WindowsProgramyGoogle Toolbar 7.4.3203.136

Google Toolbar 7.4.3203.136 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Google
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
348

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Łatwe wyszukiwanie treści w Google.pl
  • Świetny tłumacz
Minusy:
  • Wtyczka nie jest rozwijana

Google Toolbar to darmowy dodatek do przeglądarki Internet Explorer. Najnowszymi funkcjami są: udostępnianie stron internetowych znajomym z poziomu paska, udostępnianie i przeglądanie informacje na dowolnych stronach internetowych za pomocą funkcji Google SideWiki oraz tłumacz, który, dzięki automatycznemu rozpoznaniu języka, pozwoli ci błyskawicznie odczytać każda stronę. Google Toolbar działa po polsku i jest dostępny jest za darmo. 

Pierwszym elementem Google Toolbar jest pole polu wyszukiwania. Zamiast otwierać stronę wyszukiwarki Google wystarczy, że wpiszesz szukaną frazę w pasku narzędzi. Pasek działa identycznie jak wyszukiwarka na stronie – posiada funkcję podpowiedzi a dodatkowo dodaje propozycje z zakładek i historii wyszukiwania. Toolbar Google informuje nawet o błędnie wpisanym słowie i proponuje poprawną pisownię. Na pasku narzędzi możesz ustawić przyciski pozwalające otwierać strony internetowe bez wpisywania adresu czy przechodzenia przez przeglądarkę. Można dodawać skróty innych użytkowników, pobrać przyciski przygotowane przez Google lub tworzyć własne w interfejsie API. Niestandardowe przyciski można używać także do wyszukiwania określonej treści witryn oraz wyświetlania nagłówków z kanałów RSS i Atom.

Pasek SideWiki pozwoli ci dzieli się z innymi swą wiedzą. Pasek ten pozwala tworzyć i wyświetlać przydatne informacje na każdej stronie internetowej i dodawać komentarze, które przeczyta cała społecznością SideWiki lub publikować je w serwisach społecznościowych, blogach lub we wiadomości e-mail. Jeśli używasz kilku komputerów możesz zapamiętać zakładki i zapisać je bezpośrednio na koncie Google. Dzięki temu szybko dotrzesz do swych ulubionych stron z dowolnego komputera przez Google Toolbar, strony Zakładki Google lub strony iGoogle.

Google Toolbar pozwala szybko sprawdzić pisownię w e-mailach, formularzach i każdym innym miejscu. Błędnie wpisane wyrazy zmienią kolor na czerwony a klikając na nie Google podpowiada prawidłową pisownię. Innym narzędziem językowym jest tłumacz, który przełoży treść strony internetowej z 40 języków – można tłumaczyć jedno słowo lub całe witryny. Jeśli chcesz szybko wypełniać formularze, pomoże ci funkcja autouzupełnianie - utwórz jeden lub kilka profili z danymi osobowymi i będziesz mógł wypełniać formularze jednym kliknięciem. Google Toolbar pozwala na pełną konfigurację. 

 Najnowsza wersja Google Toolbar (7.4.3203.136) jest dedykowana Internet Exploler (od wersji 6 wzwyż) i działa na platformie Windows.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0