WindowsProgramyGS-Base 11.1

GS-Base 11.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Citadel5
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,73 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
537

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa, również za sprawą polskiego interfejsu użytkownika.
  • Mimo licencji testowej, program oferuje wiele ciekawych funkcji, zaś pełna wersja nie należy do drogich.
  • Łatwa konfiguracja oraz możliwość synchronizacji baz danych używanych przez różnych użytkowników.
Minusy:
  • Mimo niedrogiej pełnej licencji, program ma sporą konkurencję ze strony darmowych odpowiedników.

GS-Base to dość proste w obsłudze, uniwersalne oraz co ciekawe, bardzo wygodne i mobilne narzędzie do tworzenia baz danych dla Windows z możliwością opracowywania dowolnej liczby tabel.

Tworzone za pomocą programu GS-Base tabele mogą zawierać do 12 milionów rekordów oraz 2047 pól, w których można przechowywać takie dane jak daty, liczby, grafiki i zdjęcia, dowolne pliki etc. Do największych zalet należy przede wszystkim wspomniana możliwość tworzenia bardzo dużych (do 12mln rzędów) i jednocześnie bardzo szybkich tabel przestawnych, jak również funkcja tworzenia pól obliczeniowych udostępniających ok. 300 formuł, w tym złożone wyszukiwanie między tabelami.

Na uwagę zasługuje również pełne wykorzystanie przez GS-Base dostępnych rdzeni procesora do obliczeń i wyszukiwani, co przekłada się pozytywnie na wydajność – użytkownicy nie muszą ograniczać rozbudowy sprzętu limitami nałożonymi przez producentów oprogramowania. Przydatną jest także funkcja wysyłanie e-maili ze spersonalizowanymi załącznikami i treścią. Do kolejnych godnych uwagi możliwości należy między innymi drukowanie tabel, formularzy, listów i dowolnych etykiet oraz zapisywanie danych do szablonów HTML i do plików PDF.

GS-Base obsługuje także różne warianty plików DBF, zaś możliwość zabezpieczania danych hasłem oraz łatwa synchronizacja baz danych używanych przez różnych użytkowników sprawia, że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla firm – wdrożenie programu oraz szkolenie nie powinno być większym problemem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0