WindowsProgramyHaoZip 3.2.1

HaoZip 3.2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Haozip Software Studio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
362

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wysoka wydajność i szybkość działania.
  • Benchmark testujący szybkość kompresji.
Minusy:
  • Brak.

Za pomocą programu HaoZip możemy tworzyć samorozpakowujące się archiwa, jak również testować gotowe paczki w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju błędów. Ponadto aplikacja, podobnie jak bardziej znany WinRAR, umożliwia zabezpieczanie tworzonych archiwów własnym hasłem oraz naprawę uszkodzonych plików. Z innych funkcji programu warto jeszcze wymienić wbudowaną przeglądarkę obrazów, zestaw narzędzi umożliwiających ich konwersję, a także narzędzie pozwalające na generowanie sum kontrolnych MD5.

Po instalacji program HaoZip integruje się z systemem operacyjnym, dzięki czemu mamy do niego dostęp w każdej chwili bez konieczności tradycyjnego uruchamiania aplikacji. Program powstał niedawno – w 2009 roku – ale szybko rosnąca popularność przyniosła mu wielu wiernych i zadowolonych użytkowników. Mówiąc o zaletach, wypada wspomnieć o intuicyjnym interfejsie użytkownika, dzięki któremu nawet początkujące osoby poradzą sobie z obsługą wszystkich funkcji.

Ciekawym dodatkiem jest z pewnością niewielki benchmark testowy, który pozwala przetestować komputer pod względem szybkości kompresji i dekompresji plików oraz zużycia zasobów systemowych. Nie zabrakło również obsługi stylów, za pomocą których zmienimy wygląd programu i dopasujemy estetykę do własnych preferencji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0