WindowsProgramyHateML Pro 1.1 build 05

HateML Pro 1.1 build 05 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Migajek Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
383

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo wygodna i bezproblemowa obsługa.
  • W pełni darmowa i nieograniczona licencja.
  • Polski interfejs użytkownika.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z błędnym kodowaniem polskich znaków.

HateML Pro to w pełni bezpłatne oraz kompleksowe narzędzie działające w środowisku IDE przeznaczone do tworzenia stron internetowych w takich językach, jak XHTML, PHP, CSS, XML, JavaScript, VBScript, SQL z głównym naciskiem na język skryptowy PHP. 

Do najważniejszych funkcji programu HateML Pro należy przede wszystkim możliwość podświetlania składni oraz weryfikacji błędów, jak również podpowiadanie kodu PHP Intellisense). Należy również wspomnieć o zastosowanym wsparciu dla Unicode. Jeśli chodzi o interfejs użytkownika, należy docenić starania producenta – wszystko jest czytelne, intuicyjne, zaś zastosowanie zakładek umożliwia edycję wielu plików jednocześnie.

Nie można również zapomnieć o wbudowanym kliencie FTP, który znacząco ułatwia pracę na plikach wysyłanych i ściąganych z sieci. Oprócz tego do głównych cech programu należy między innymi obsługa debuggera z breakpointami, możliwością podglądu zmiennych globalnych i lokalnych oraz uruchamianiem krok po kroku. HateML Pro posiada również funkcję zdalnego debugowania PHP, profiler kodu, funkcję Code Folding, która odpowiada za zwijanie (ukrywanie) bloków kodu oraz wsparcie dla Unicode. 

Do kolejnych cech programu wypada również zaliczyć automatyczne wstawianie, podświetlanie i wcięcia dla nawiasów, jak również narzędzia PHP Parser wyświetlające strukturę dokumentu oraz PHP Code Parameters Hint, które wyświetla podpowiedzi do parametrów PHP. Na deser dostajemy możliwość podglądu przez localhost, wbudowane szablony graficzne, szablony dokumentów, możliwość zarządzania projektami oraz funkcję prostego serwer http.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0