WindowsProgramyHDD Health 4.2.0.112

HDD Health 4.2.0.112 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
PANTERASoft
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,02 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
447

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Ogromna ilość generowanych przez program informacji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wygodna i prawidłowa diagnostyka dysku.
Minusy:
  • Brak polskiego interfejsu użytkownika.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością programu.

HDD Health to bezpłatne (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych) i niezwykle przydatne narzędzie służące do monitorowania stanu, wydajności oraz kondycji dysków twardych zainstalowanych w komputerze. Program korzysta z technologii S.M.A.R.T., dzięki czemu możemy być pewni, że wyświetlane dane są w pełni prawdziwe i rzetelne. 

Oprócz aktualnego stanu dysku, dzięki technologii S.M.A.R.T. możemy w porę wykryć zbliżające się niebezpieczeństwo awarii dysku, co z kolei umożliwia szybką reakcję – możemy w porę dokonać kopii bezpieczeństwa plików unikając ich skasowania. Oprócz tego program HDD Health informuje o przekroczeniu temperatury dysku, która może wpłynąć na jego działanie lub w skrajnym przypadku doprowadzić do trwałego uszkodzenia. 

Oprócz funkcji diagnostycznych z możliwością wygenerowania szczegółowego raportu, program HDD Health wyświetla szczegółowe informacje na temat zainstalowanych w komputerze dysków twardych. Możemy odczytać między innymi: informacje o producencie i dokładnym modelu, numer seryjny, dane na temat firmware, trybu pracy, ilości pamięci cache, ilości talerzy, pojemności etc. Minusem jest przede wszystkim brak polskiego interfejsu użytkownika, jednak nawet początkujący użytkownicy będą w stanie poradzić sobie ze wszystkimi opcjami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0