WindowsProgramyHola 1.6.812

Hola 1.6.812 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Hola Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14,39
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
465

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Spore możliwości konfiguracji i opcji.
  • Wysoka wydajność i szybkość działania.
Minusy:
  • Niektóre witryny rozpoznają program i blokują połączenie.

Hola to niewielkie, ale przydatne narzędzie do ukrywania adresu IP komputera np. podczas przeglądania Internetu. Program instalowany jest jako dodatek do wszystkich zainstalowanych w systemie przeglądarek. Za jego pomocą możemy nie tylko bezpiecznie przeglądać Internet, ale również uzyskać dostęp do serwisów niedostępnych w różnych regionach kraju lub świata. 

 

Aplikacja Hola udostępniana jest, jako rozszerzenie do wszystkich najpopularniejszych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku. Mowa tu między innymi o przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Firefox czy też Google Chrome. Program funkcjonuje jako połączenie technologii VPN oraz P2P i w odróżnieniu od standardowych klientów VPN nie nawiązuje połączenia ze specjalnymi serwerami tylko komputerami innych użytkowników. Należy zwrócić uwagę, że Hola nie spowalnia znacząco działania stron internetowych, gdyż wykorzystuje kompresję danych w celu przyspieszenia ładowania witryn. 

 

Po instalacji programu Hola na komputerze uruchamiana jest usługa VPN. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy uzyskać dostęp do lokalizacji w Sieci normalnie niedostępnych dla użytkowników danego kraju lub celowo zablokowanych w danym regionie. Hola daje możliwość wskazywania kraju, przez który tunelowane będą nasze połączenia, dzięki czemu możemy korzystać z Internetu „udając”, że jesteśmy w innym kraju nie ruszając się z domu. Program dostępny jest zarówno na system operacyjny Microsoft Windows, jak również inne platformy tj. Mac OS oraz urządzenia mobilne z systemem Android czy też iOS. 

 

Należy pamiętać, że po instalacji programu Hola zostaną automatycznie dodane odpowiednie rozszerzenia do wszystkich obsługiwanych przeglądarek zainstalowanych w systemie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0