WindowsProgramyHomeBank 4.5.4

HomeBank 4.5.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Maxime Doyen
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
404

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Darmowa, otwarta licencja
  • Program dostępny na wielu platformach
  • Czytelna prezentacja finansów
Minusy:
  • Interfejs nie jest w 100-procentach intuicyjny

HomeBank to aplikacja przeznaczona dosłownie dla każdego. Możesz dzięki niej łatwo i sprawnie zarządzać domowym budżetem, w pełni kontrolując każdy wydatek. Masz tu opcję stworzenia kilku kont, z których mogą korzystać członkowie rodziny. Dostępny za darmo HomeBank pozwala na zarządzanie rachunkami bankowymi, mamy tu także skategoryzowane wydatki – na przykład na paliwo, zakupy, wyjścia do kina, itp. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad budżetem, możesz ustalić limit wydatków w każdej kategorii.

Pobierz HomeBank i zobacz, jak CI się spodoba. Program zapisuje wszystkie dane w swoim własnym formacie .xhb. Dzięki opcji filtrowania możesz szybko sprawdzić, gdzie uciekają Ci pieniądze. Spróbuj, a może uda Ci się zaoszczędzić co miesiąc trochę grosza? Plik instalacyjny HomeBank jest do pobrania z tej strony. Interfejs programu jest jasny i przejrzysty, a ponieważ HomeBank jest po polsku, z pewnością nie będziesz mieć żadnych problemów z jego obsługą. To kolejny plus tej aplikacji. Prezentowana tu wersja HomeBank jest na Windows 7, Vista i XP. Jeśli masz inny system operacyjny, może zainteresuje Cię informacja, że istnieje także edycja HomeBank na Linux oraz Mac. Jeśli jednak masz Windowsa, pobierz plik instalacyjny z tej strony. Pobranie HomeBank nie zajmie długo – musisz ściągnąć ledwie kilka MB.

Chcesz mieć kontrolę nad wydatkami i wiedzieć, na co idą Twoje pieniądze? Nic bardziej prostszego! Pobierz HomeBank i zacznij z niego korzystać już dziś. To świetna pomoc dla każdego gospodarstwa domowego – przekonaj się o tym samemu!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0