WindowsProgramyHybrid 2014.08.25.1

Hybrid 2014.08.25.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Georg Petz
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
112,38 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo duża liczba opcji konfiguracyjnych.
  • Obsługa dużej ilości formatów.
  • Mimo wielu opcji dość prosta i intuicyjna obsługa.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.
  • Kłopoty z konwersją audio.

Hybrid to proste w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie, szczególnie w rękach miłośników różnego rodzaju filmów, za pomocą którego możemy dokonać konwersji pomiędzy różnymi formatami. Co ciekawe, program wspiera również format zapewniający najwyższą jakość dźwięku i obrazu – x264.
   
Największą zaletą programu Hybrid jest ogromna liczba dostępnych opcji, funkcji i narzędzi konfiguracyjnych, dzięki czemu zarówno początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego, jak i zaawansowani miłośnicy kina znajdą coś dla siebie i dobiorą wykorzystają wszystkie możliwości aplikacji. Za pomocą tego programu dokonamy nie tylko konwersji pomiędzy formatami, ale również dobierzemy parametry pliku docelowego wraz z doborem wartości bitrate, dostosujemy jakość i rozmiar pliku w zależności od potrzeb.

Co więcej, program Hybrid pozwala dokonać podstawowej edycji filmu. Możemy przyciąć i przeskalować rozmiar obrazu, nałożyć napisy, dopasować filtry lub podzielić cały materiał na rozdziały. Należy zaznaczyć, że możliwa jest konwersja pełnego materiału wideo, jak również poszczególnych jego rozdziałów. Początkujący użytkownicy, którzy nie chcą bawić się ze skomplikowanymi opcjami, docenią obecność kilkunastu predefiniowanych ustawień jakości. Możemy również zdefiniować zadania pozwalające konwertować wiele plików w kolejce.

Jeśli chodzi o obsługiwane formaty, program Hybrid  poradzi sobie m.in. z x264, XVID, VP8, AC3, OGG, MP3, AAC oraz FLAC. Wśród wyjściowych formatów obsługiwane są: AAC, FLAC, PCM, OPUS i kontenerów multimedialnych MOV, MPEG-4 ASP (Xvid), MPEG-4 AVC (x264, cuda), VP8 (vpxenc), ProRes, DTS, AC3, OGG, MP3, MP4, MKV, M2TS, WEBM oraz AVI.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0