WindowsProgramyHyperCam 2.28.01

HyperCam 2.28.01 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Hyperionics technology LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Niewielkie rozmiary
  • Funkcjonalność
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

HyperCam 2.28.01 to aplikacja, która może przydać się dosłownie każdemu. Możemy z jej pomocą nagrywać to, co dzieje się na ekranie. Program pozwala na nagrywanie całego obrazu lub też tylko jego wybranej części. Nadaje się to doskonale do stworzenia instrukcji używania jakiegoś programu, a także zgrywania filmików z gier. Pobranie Hypercam 2.28.01 jest całkowicie bezpłatne, a program spisuje się on doskonale na wszystkich systemach operacyjnych Windows. Aplikacja współpracuje z najnowocześniejszymi systemami operacyjnymi: 32 i 64-bitowym Windows 8, 7, Vista oraz starszymi - XP oraz Windows 2000. 

Nikt nie powinien mieć problemów z obsługą programu, gdyż jest ona bardzo intuicyjna. Kolejną zaletą jest fakt, że plik instalacyjny jest dość niewielki – ma niecały 1 MB, więc pobieranie programu zajmie dosłownie moment. Film, jaki zgrywamy za pomocą HyperCam może być przeniesiony do formatu AVI, który jest jednym z najpopularniejszych - odczyta go zarówno komputer, jaki i wiele urządzeń przenośnych czy telewizorów z wyjściem USB. Nie ma również problemu, aby dokonywać później ich edycji za pomocą któregoś z programów do obróbki materiałów wideo. Zaawansowanych użytkowników z pewnością zainteresuje fakt, że możemy tu ustawić sami frame rate (liczba klatek na sekundę trwania filmu).

HyperCam 2.28.01 zalicza się do najlepszych na świecie narzędzi tego typu. Mamy tu łatwą obsługę i żadnych ograniczeń co do długości nagrywanego pliku. A warto też wspomnieć, że możemy nagrywać również głos przez mikrofon – pozwala tu na utrwalanie wideokonferencji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0