WindowsProgramyHyperSnap-DX 7.25.04

HyperSnap-DX 7.25.04 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Hyperionics technology LLC
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
11 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wygoda użytkowania
  • Pakiet narzędzi edycyjnych
Minusy:
  • Koszt licencji

HyperSnap-DX to program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranowych. Dzięki temu wygodnemu narzędziu wykonujemy nie tylko zrzut całego ekranu, ale możemy również zaznaczyć obszar, który będzie tylko i wyłącznie zapisany. Jest to rozwiązanie o tyle wygodne, że możemy dzięki niemu wykonać zrzut programu działającego w oknie lub też wybranego fragmentu strony internetowej. 

HyperSnap-DX pozwala także na dokonywanie zrzutów ekranowych filmów oraz gier. Dzięki temu możemy na zawsze utrwalić najciekawsze momenty rozgrywki. A jeśli chcemy wykonać zrzut strony, to jest tu rzadko występująca w tego typu programach funkcja przewijania ekranu. Na czym to polega? Jeśli zawartość strony nie mieści się na jednym ekranie, podczas używania aplikacji przewijamy go do końca i już wszystko zostaje utrwalone.

Pobranie HyperSnap-DX w pełnej wersji nie jest możliwe bez wykupienia licencji. Mamy jednak na stronie wersję testową, która pozwoli na przekonanie się o możliwościach programu przez określony czas. Dlatego też przed nabyciem pełnej wersji radzimy przetestować wersję trial. Nie może być jednak mowy o rozczarowaniu – w Internecie można spotkać mnóstwo opinii o aplikacji i ciężko znaleźć negatywne. Ten program wykona zrzut ekranu w każdej sytuacji – o czym można przekonać się całkowicie za darmo. 

Warto zauważyć, że grafiki po zrzuceniu możemy od razu edytować – na screenach załączonych w galerii przy tym opisie widać zresztą, jak prezentują się narzędzia edytorskie. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, aplikacja została wydana tylko i wyłącznie w wersji dla Windows, możemy więc używać jej na Vista, XP, Windows 7 i 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0