WindowsProgramyiCADMac 2016

iCADMac 2016 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
progeCAD
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
500 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
67

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Osoby doświadczone w pracy z programem AutoCAD nie wymagają żadnego szkolenia.
  • Obsługa wielu formatów z możliwością konwersji.
  • Pełna kompatybilność z programem AutoCAD.
  • Wiele dodatkowych opcji ułatwiających pracę.
Minusy:
  • Dla wymagających – odrobinę staroświecki interfejs.

iCADMac to profesjonalne rozwiązanie 2D/3D dwg i dxf dla systemu operacyjnego MAC OS X, który otwiera, zapisuje i tworzy rysunki w natywnym formacie AutoCAD. To świetna alternatywa dla tego programu i sposób na rozpoczęcie swojej przygody z projektowaniem w środowisku CAD. 

 

Głównym formatem iCADMac jest DWG, który zapewnia kompatybilność z AutoCAD bez konieczności konwersji plików czy innych komplikacji oraz ryzyka straty danych. Oprócz tego iCADMac w wersji 2016 umożliwia eksport rysunków we wszystkich poprzednich wersjach dwg i dxf AutoCAD’a. Oczywiście program wspiera dwg AutoCAD od wersji 2.5 po wersję 2016, co z kolei sprawia, że format dwg jest najłatwiejszym i najbardziej solidnym formatem dla zobrazowania rysunków w tabletach Apple IPADTM czy innych urządzeniach mobilnych opartych o systemy MAC OS X.

 

Opisywany program iCADMac zawiera wszystkie ważne narzędzia do tworzenia rysunków, edytowania, modyfikowania i jakościowego drukowania w rozmiarach od A5 po A0. Ponadto narzędzie obsluguje warstwy, rysowanie za pomocą poleceń, rysowanie w 2D i 3D, jak również tworzenie wymiarów. Co więcej, osoby zaznajomione z programem AutoCAD nie będą miały problemów z obsługą iCADMac. 

 

Do najważniejszych zalet aplikacji iCADMac w wersji 2016, oprócz poszczególnych możliwości rysowania, należy między innymi możliwość eksportu i importu rysunków w formatach PDF 2D i PDF 3D z dodatkową możliwością konwersji między plikami pdf i dwg. Jest także opcja gradientu, kreskowania oraz przejścia barw i szrafów. iCADMac umożliwia tworzenie i poprawianie rysunków dwg ze zdjęć i obrazków rastrowych, które powstały za pomocą zeskanowania poszczególnych rysunków. 

 

Na uwagę zasługuje również praca z obrazkami. Program obsługuje prostokątne i wielokątne rzutnie obrazków, zmianę ich wymiarów, możliwość obrócenia, zmianę przezroczystości itp. Jest także możliwość wytworzenia poligonalnej rzutni w rzutni dla uzyskania wartościowszej dokumentacji rysunkowej. 

 

Minimalne wymagania sprzętowe programu:

• Apple® Mac® Pro, MacBook® Pro, iMac®,  Mac® mini, MacBook Air®, MacBook®,

• Mac OS X v10.6 albo nowszy,

• pamięć 1 GB RAM (minimum), 2 GB RAM (zalecane),

• 2.0 GB wolnego miejsca na dysku dla pobrania i instalacji (zalecane 3 GB),

• karta graficzna wspierana przez hardware,

• minimalna rozdzielczość 1024 x 768 pikseli z paletą kolorów true color,

• kompatybilna drukarka Mac OS X.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0