WindowsProgramyiCare Card Recovery Pro 2.0

iCare Card Recovery Pro 2.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
iCare Recovery
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1352

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Duża skuteczność w odzyskiwaniu utraconych danych.
  • Obsługa wielu formatów kart pamięci i innych urządzeń USB.
Minusy:
  • Czasami problemy z wydajnością i skutecznością.

iCare Card Recovery Pro to przydatne narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych z kart pamięci np. w smartfonach, aparatach fotograficznych, odtwarzaczach MP3 i MP4 itp. Dzięki temu programowi możemy odzyskać uszkodzone lub przypadkowo utracone dane.

Program iCare Card Recovery Pro poradzi sobie z odzyskiwaniem różnego rodzaju danych, takich jak zdjęcia, pliki wideo, muzyka, dokumenty itp. Bardzo często zdarza się, że karta pamięci jest przypadkowo formatowana lub uszkodzone na skutek awarii urządzenia. Program powinien sobie poradzić także w przypadku błędów na kartach pamięci oraz z kartami, które wydają się być niesformatowne lub nieodpowiednio sformatowane.

iCare Card Recovery Pro umożliwia odzyskiwanie danych z kart pamięci m.in. typu SD, CF, xD Card, SmartMedia Card, MMC, microSD, miniSD i SDHC. Aplikacja ta umożliwia także odzyskiwanie danych z innych niż karty pamięci urządzeń podłączonych do komputera za pomocą portu USB. Mowa tu o pamięciach flash, przenośnych yskach twardych oraz urządzeniach z wbudowaną pamięcią flash.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: amator Super. W wersji free (na piechotę do 2GB), można odzyskać wszystko. Extra.