WindowsProgramyiMacros for Firefox 8.5.1

iMacros for Firefox 8.5.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
iOpus
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
423

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Duża konfigurowalność
  • Szerokie zastosowanie
Minusy:
  • Brak polonizacji

iMacros for Firefox został zaprojektowany po to, by zautomatyzować wszystkie najczęściej powtarzające się czynności, których dokonujemy podczas pracy w internecie.

iMacros pomoże Wam szybko i w prosty sposób wypełnić formularze, zapamiętać hasła, przesłać i zebrać dane ze zbioru stron i wiele, wiele innych. Aplikacja jest w stanie zaimportować dane z plików CSV.

Makra można trzymać na własnym dysku, jak też udostępnić je na własnych lub komercyjnych stronach internetowych, blogach itp. Program działa w ramach przeglądarki Firefox. Dodatek może zostać wykorzystany do testowania funkcjonalności i możliwości aplikacji internetowych przez programistów i administratorów: możliwe jest korzystanie z elementów technologii AJAX oraz dokładne badania czasu odpowiedzi strony. Funkcjonalność iMacros for Firefox może został połączona z innymi popularnymi dodatkami do Firefoksa, takimi jak Web Developer, Firebug, Download Statusbar oraz Adblock. Ciekawym narzędziem jest funkcja pobierania całych stron internetowych (również z obrazkami) oraz pozyskiwanie danych na określony temat: np. katalogów produktów czy badanie cen w sklepach. Dzięki dużej możliwości konfiguracji, iMacros posiada ogromne możliwości, które mogą okazać się przydatne zarówno w ręce specjalisty od internetu, jak i standardowego użytkownika.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0