WindowsProgramyInno Setup 5.5.3

Inno Setup 5.5.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Jordan Russel
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,86 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Bardzo prosty i bezproblemowy w obsłudze.
  • Kilka podstawowych i bardzo przydatnych opcji.
Minusy:
  • Brak polskiego interfejsu użytkownika.
  • Nieco ograniczone funkcje – zaawansowani użytkownicy mogą czuć niedosyt.

Inno Setup to bardzo proste w obsłudze i w pełni bezpłatne narzędzie, również do użytku komercyjnego, za pomocą którego stworzymy instalator do dowolnego programu. 

Program Inno Setup jest bardzo elastyczny i oferuje wiele opcji. Za jego pomocą możemy stworzyć jednoelementowy plik wykonywalny lub cały pakiet instalacyjny. Do najważniejszych opcji narzędzia należy zaliczyć między innymi możliwość tworzenia skrótów na pulpicie i w menu start, funkcje dodawania wpisów do rejestru i plików .ini, wsparcie dla kompletnej deinstalacji oraz instalacji wielojęzycznych. 

Warto również wspomnieć o opcji „cichej” instalacji i deinstalacji programów. Tworzone za pomocą programu Inno Setup pliki wykonywalne mogą być skompresowane za pomocą jednego z dwóch oferowanych algorytmów pakowania – użytkownicy mogą wybrać bzip2 lub 7-Zip LZMA. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy będą w stanie stworzyć swoją własną aplikację. Inno Setup jest w pałni darmowy, również do użytku komercyjnego. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0