WindowsProgramyInternet Explorer 6

Internet Explorer 6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
484 kB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
410

Nasza ocena:

Patryk Nowak
2
Plusy:
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Przeglądarka nie spełnia standardów CSS, XHTML
  • Niski poziom bezpieczeństwa
  • Mała funkcjonalność

Internet Explorer 6 to niegdyś najbardziej popularna przeglądarka internetowa. Dziś – schodzi do lamusa, bo nie spełnia współczesnych standardów: nie obsługuje nowych technologii internetowych powszechnie wykorzystywanych na stronach internetowych takich jak XHTML czy CSS.

Internet Explorer 6 pojawił się na rynku w 2001 roku i był rozwijany do 2008 roku. Aktualnie program nie jest udoskonalany, a wiele firm zakończyło wsparcie dla niego – nie jest rozważany przy projektowaniu nowych serwisów i usług m.in. firmy Google. Sam Microsoft zachęca do zaprzestania korzystania z tej wersji i zachęca do pobrania nowszej wersji. Internet Explorer 6 jest po polsku, posiada bardzo prosty interfejs, jednak jego funkcjonalność i bezpieczeństwo stoi na niskim poziomie. Z tego względu, program należy traktować jako ciekawostkę lub produkt dla bardzo starych komputerów wyposażonych w Windows 98/ME. 

Dostępny w naszym serwisie plik nie jest typowym instalatorem, ale jego sieciowym odpowiednikiem, który umożliwia pobranie Internet Explorer 6 bezpośrednio z sieci, oraz jego automatyczną instalację.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0