WindowsProgramyInternet Explorer 7

Internet Explorer 7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
341

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Nieskomplikowany interfejs
Minusy:
  • Mniejsza liczba opcji niż w konkurencyjnych programach
  • Na niektórych stronach mogą pojawić się błędy w wyświetlaniu treści

Internet Explorer 7 zastąpił najbardziej znaną wersję przeglądarki – IE 6, która była dostarczana wraz z Windows XP i przez lata była najpopularniejszym programem do przeglądania witryn internetowych. Nowsza wersja wprowadza szereg nowości: udoskonalony interfejs, nowe funkcje i mechanizmy poprawiające bezpieczeństwo.

Nowy wygląd zapewnia maksymalny obszar ekranu wyświetlania witryn sieci Web. Internet Explorer 7 posiada także możliwość otwierania wielu witryn sieci Web w jednym oknie programu, gdyż otrzymał funkcję kart znaną z konkurencyjnego Firefoksa czy Opery.

Internet Explorer został rozszerzony o inteligentną funkcję drukowania. Program automatycznie zmniejsza tekst, co poprawia komfort drukowania. Dzięki temu cała zawartość witryny sieci Web mieści się na wydrukowanej stronie. Opcje drukowania obejmują także dostosowywane marginesy, niestandardowe układy stron, możliwość usunięcia nagłówków i stopek oraz zmiany obszaru wydruku. 

Najnowsza wersja tego programu posiada także bardzo łatwą obsługę. Z aplikacji korzysta większość internautów i każdy bez problemu potrafi surfować po Internecie za jego pomocą. Nie wymaga on jakiejkolwiek instalacji, gdyż jest automatycznym dodatkiem do każdej wersji systemu Windows. Niestety, program ma również minusy -  ma kiepską opinię jeśli chodzi o bezpieczeństwa i nie oferuje tylu funkcji, co konkurencyjne, również darmowe aplikacje.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0