WindowsProgramyInternet Explorer 9

Internet Explorer 9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Microsoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
17.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
321

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Prosta obsługa
  • Akceleracja sprzętowa
  • Szybkość działania
Minusy:
  • Mała liczba dodatków
  • Problemy z wyświetlaniem niektórych stron

Internet Explorer to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku.  Najnowsza wersja, IE 9, posiada kilka nowości, które mają umocnić ją na coraz trudniejszym rynku.

Internet Explorer 9 wykorzystuje nie tylko moc procesora, ale również karty graficznej do wyświetlania witryn internetowych, a deweloperzy mają możliwość kontroli tego procesu wykorzystując CSS, DHTML i Javascript. Użycie mocy procesora graficznego znacząco podniosło szybkość Internet Explorer 9. Według zaprezentowanych testów zgodności Internet Explorer 9 to przeglądarka zgodna ze wszystkimi standardami. Internet Explorer 9 o wiele lepiej radzi sobie z obsługa Javascript, który potrzebny jest do efektywnej obsługi tak ważnych usług jak poczta elektroniczna czy Google Docs. Warto jednak odnotować, że konkurencyjne programy takie jak Firefox czy Googe Chrome mają wyższą funkcjonalność i bogate bazy dodatków i rozszerzeń.

Najnowszy Internet Explorer 9 posiada interfejs użytkownika oparty na silniku graficznym Windows Presentation Foundation. Ponieważ korzysta on z grafiki wektorowej i akceleracji 3D można oczekiwać, że zabraknie kompatybilności Internet Explorer z Windows XP. Program może zostać pobrany za darmo i jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0