WindowsProgramyInwigilator 360 1.33

Inwigilator 360 1.33 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
MM Studio
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
646

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Bardzo przydatne oprogramowanie do sterowania i zarządzania pracą w firmie.
  • Świetne narzędzie dla rodziców, którzy chcą mieć oko na poczynania dzieci przy komputerze.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Ogromna ilość generowanych danych.
  • Pełna ochrona hasłem.
Minusy:
  • Na dobrą sprawę jest to program szpiegowski – korzystanie na własną odpowiedzialność.

Inwigilator 360 to bardzo ciekawe i w niektórych przypadkach, niezwykle przydatne narzędzie do kompleksowego i wygodnego monitorowania wszelkiej aktywności komputera domowego i firmowego. Za pomocą tego narzędzia możemy sprawdzić, kto korzystał z komputera i jakie czynności wykonywał. 

Wszystkie wygenerowane przez program dane i logi można odczytać na tym samym komputerze, dzięki czemu nie musi być on podłączony do jakiejkolwiek sieci. Do najważniejszych funkcji programu Inwigilator 360 należy przede wszystkim możliwość wizualizacji dziennej aktywności każdego użytkownika wraz z najważniejszymi danymi. Możemy między innymi wygenerować raport na temat czasu pracy na komputerze oraz czasu spędzonego w internecie.

Oprócz tego program Inwigilator 360 wygeneruje raport przyrostu zrzutów, raport dotyczący wszystkich odwiedzonych stron w sieci oraz otwartych okienek wraz z dokładną godziną oraz danymi na temat konkretnego okienka. Co ciekawe, program jest nawet w stanie wygenerować raport dotyczący naciskanych klawiszy na klawiaturze. Oprócz tego możemy przefiltrować wszystkie raporty w poszukiwaniu konkretnej pozycji oraz eksportować dane do pliku tekstowego. 

Program Inwigilator 360 oprócz opcji śledzenia poczynań użytkowników posiada również możliwość blokowania wybranych stron oraz wykonywania automatycznych zrzutów ekranu. Wszystkie informacje mogą być zaszyfrowane, zaś do rąk użytkownika oddano wygodną i intuicyjną konsolę do ich przeglądania. Rzecz jasna dostęp do wszystkich danych, w tym do konsoli z logami jest chroniony hasłem, dzięki czemu niepowołane do tego osoby nie będą w stanie wyłączyć programu ani zmienić ustawień. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0