WindowsProgramyIpla 2.6.3

Ipla 2.6.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Redefine Sp. z o.o.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
32,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
951

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Dostęp do dużej biblioteki materiałów
Minusy:
  • Duża liczba reklam

Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku. Program ten ułatwia oglądanie telewizji internetowej www.ipla.tv. Jest to połączenie odtwarzacza wideo z komunikatorem. Dzięki Ipla można na żywo oglądać programy telewizyjne, zamówić usługę VOD - wideo na życzenie oraz prowadzić rozmowy przez komunikator. Program zmienia swe funkcje zależnie od odważanego materiału. Aplikacja ipla dostępna jest po polsku.

Poprzez Ipla za darmo masz dostęp do ważnych wydarzeń kulturalnych, sportowych, rozrywkowych i muzycznych. W ofercie stacji znajdują się między innymi Polska Liga Siatkówki - PlusLiga, Sopot TOPtrendy Festiwal, koncerty gwiazd czy kulisy programów telewizyjnych (np. Jak Oni Śpiewają). Niektóre z seriali jakie obejrzysz przez Ipla to Włatcy móch, Samo życie, Świat według Kiepskich lub Pierwsza miłość. Ipla oferuje bogatą bibliotekę materiałów VOD. Dzięki niej w każdej chwili masz dostęp do archiwów z tysiącami odcinków seriali, programów telewizyjnych, wiadomości oraz koncertów i wydarzeń sportowych. Transmisje są dostępne w różnej jakości: od 384p po 720p HD. 

Program Ipla posiada wbudowany komunikator internetowy. Jeśli w czasie oglądania chcesz omawiać z przyjaciółmi dany program oraz dzielić się emocjami wystarczy wybrać imiona z listy i rozpocząć czat. Ipla umożliwia aktywne uczestniczenie w transmisjach na żywo. Pobierz Ipla i ciesz się w pełni interaktywną telewizją. Nowością w wersji Ipla 2.6.3 to rozbudowana funkcja informacji o danym materiale filmowym – po najechaniu na tytuł myszką ukazuje się opis programu. Kolejnym udogodnieniem jest specjalne oznakowanie materiałów wideo. Odpowiedni znaczek pojawia się w okienku miniatury jeśli jest to materiał dostępny wyłącznie na Ipla lub film jest tylko dla dorosłych. 

Program jest dostępny całkowicie za darmo, w polskiej wersji językowej, a jedną niegodnością są reklamy wyświetlane w oknie programu, co jednak rekompensuje łatwy dostęp do szerokiej oferty programowej. Niektóre transmisje nie są dostępne za darmo i wymagają opłacenia kodu dostępu – dzieje się tak np. w przypadku wydarzeń sportowych transmitowanych w systemie pay-per-view.

Pełna lista programów dostępnych na ipla.tv i przez program Ipla: 1000 złych uczynków, Agentki, AllegroPower, Centralny basen artystyczny, Chcę być piękna, Co ty wiesz o gotowaniu?, Daleko od noszy, Disco Polo Live, Ekipa, EMPiK, Euro 2008, Fabryka Gwiazd, Fala zbrodni, Graczykowie, Graczykowie, czyli Buła i spóła, Gry Flash, Halo Hans!, I kto tu rządzi?, Interwencja, Jak oni śpiewają, Kabarety o Kabareton o Piotr Bałtroczyk na żywo o Piotr Bałtroczyk przedstawia o Spadkobiercy, Koncert podziel się posiłkiem, Konferencje, Mamuśki, Miss Polski 2008, M¬uzyka, Nasze Dzieci, OnAir!, Pensjonat pod Różą, Pierwsza miłość, PlusLiga Kobiet, PlusLiga, Podziel się posiłkiem, Materiały Polsat Café, Polska Stacja, Ranking Gwiazd, Rodzina zastępcza, Saloon gier, Samo Życie, Się kręci, Skrzyżowanie kultur, Szpital na perypetiach, Świat według Kiepskich, Tango z aniołem, Teledyski, Telewizyjne biuro śledcze, TOPtrendy, Tylko miłość, Włatcy móch, Wydarzenia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0