WindowsProgramyIVONA Reader 1.1.3

IVONA Reader 1.1.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
IVO Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
29 Mb
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
890

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Duży wybór języków i głosów
  • Duża funkcjonalność
  • Wysoka dokładność syntezatora
Minusy:
  • Drogie pakiety języków

IVONA Reader to rozbudowany syntezator głosu stworzony przez renomowaną polską firmę IVO Software.

Podstawą funkcją programu jest możliwość czytania przez aplikację dowolnych tekstów na komputerze - dokumentów tekstowych (np. Word), stron internetowych czy wiadomości RSS. Dzięki temu można również tworzyć audiobooki, a także używać wirtualnego lektora jako osoby czytającej napisy w filmie. Program posiada regulację prędkości czytania tekstu, więc można go łatwo dostosować do swoich potrzeb.

IVONA Reader integruje się ona z przeglądarkami Internet Exploler, Firefox, a także aplikacjami iTunes, Skype oraz MS Outlook. 

Prezentowana aplikacja jest dostępna w wersji testowej z kilkoma lektorami, jednak zakupując podstawową wersję programu za ok. 59 zł, nie otrzymujemy żadnego głosu. Te możemy dokupić na stronie wybierając interesujące nasz barwy głosu i języki. Producent pozwala na kupowanie pojedynczych głosów lub całych pakietów, które zmniejszają średnią cenę. Lista głosów jest szeroka i zawiera głosy z wielu języków: polski, angielski, niemiecki, francuski, rumuński, rosyjski, włoski itd. Co ważne, program ten współpracuje również z syntezatorami mowy w standardzie SAPI5.

Ponieważ jest to wersja demo, za jej pobranie nie trzeba nic płacić. Polecamy przetestowanie aplikacji każdemu użytkownikowi – z pewnością niejednej osobie takie rozwiązanie przypadnie do gustu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0