WindowsProgramyIZArc 4.1.8

IZArc 4.1.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Ivan Zahariev
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,23 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
423

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • W pełni darmowy i nieograniczony czasowo.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wiele ciekawych i przydatnych funkcji.
  • Obsługa dużej ilości formatów.
Minusy:
  • Brak.

IZArc to bardzo ciekawe i cieszące się sporą popularnością narzędzie do kompresji i dekompresji plików w różnych formatach. To również bardzo ciekawa alternatywa dla takich programów, jak WinRAR, 7Zip itp.

Do największych zalet programu IZArc należy jego bardzo wysoka uniwersalność i kompatybilność. Co ciekawe, oprócz podstawowych funkcji dotyczących archiwizacji plików, program umożliwia również otwieranie obrazów płyt CD i DVD, takich jak ISO, BIN, CDI i NRG. Rzecz jasna nie zabrakło funkcji pozwalających na tworzenie samorozpakowujących się archiwów SFX oraz wsparcia szyfrowania plików AES 256-bit.

Ciekawostką jest także funkcja naprawy uszkodzonych archiwów ZIP. Oprócz tego program integruje się z menu kontekstowym Windows Explorera, dzięki czemu obsługa wszystkich dostępnych funkcji jest prosta i przyjemna. Jeśli chodzi o obsługiwane formaty, program IZArc poradzi sobie z plikami: 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CDI, CAB, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MBF, MDF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0