WindowsProgramyjAlbum 11.3

jAlbum 11.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
David Ekholm
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
65 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
331

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Przyjemny i intuicyjny interfejs.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Dużo opcji konfiguracyjnych.
Minusy:
  • Na galeriach wyświetlają się reklamy (tylko wersja bezpłatna).

jAlbum to bardzo przydatny i prosty w obsłudze program do automatycznego tworzenia miniatur zdjęć oraz plików wideo. Po stworzeniu takich miniatur, zostają one zapisywane do projektu pod postacią galerii HTML lub prezentacji i pokazu slajdów. 

Aplikacja, mimo prostoty obsługi oferuje bardzo dużą liczbę opcji konfiguracyjnych. jAlbum oferuje możliwość pełnej kontroli wyglądu generowanego albumu miniatur. Oprócz tego użytkownicy mogą dopasować skórki, układ zdjęć, miniatur etc. Program bardzo sprawnie tworzy strony indeksu, przetwarza obrazy, demonstruje strony pokazu, oprócz tego warto wspomnieć o możliwości wysłania końcowego albumu na serwer FTP.

Program jest bardzo elastyczny – docenią go zarówno profesjonaliści i zaawansowani użytkownicy, jak i amatorzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z programowanie, fotografią etc. Nie zapomniano również o podstawowych narzędziach do obróbki fotografii, dzięki czemu możemy modyfikować, udoskonalać i przerabiać zdjęcia, grafiki itp. Do dyspozycji użytkowników oddano opcje dotyczące przycinania zdjęć, kadrowania, redukcji efektu czerwonych oczu, modyfikowania poziomu kolorów, balansu bieli i wiele innych. 

W najnowszej wersji, program jAlbum opatrzony jest nową licencją – do wyboru mamy wersję darmową lub płatną. Bezpłatny wariant oferuje pełną funkcjonalność w użytku domowym – niekomercyjnym. W płatnej wersji Pro nie znajdziemy żadnych reklam, zaś ciekawym dodatkiem jest obsługa klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej. Producenci wzbogacili również listę obsługiwanych formatów o nowe pozycje: TIFF, PSD, PNM, PGM, PBM i PPM, zaś ciekawym dodatkiem jest z pewnością pełna obsługa metadanych XMP. Pamiętajmy, że do poprawnego działania program jAlbum wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Javy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0