WindowsProgramyJetVideo 8.1.0 Basic

JetVideo 8.1.0 Basic download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
JetAudio, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
25,33 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
377

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo przyjemny i intuicyjny interfejs.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Obsługa ogromnej ilości formatów.
  • Możliwość odtwarzania filmów i muzyki.
Minusy:
  • Początkowo obsługa może sprawiać niewielkie problemy.

JetVideo to bardzo prosty w obsłudze i niezwykle popularny program, za pomocą którego odtworzymy zarówno filmy, jak i muzykę w różnych formatach dostępnych obecnie na rynku i w sieci.

Program JetVideo powstał na bazie równie popularnego i cenionego programu JetAudio. Widać to przede wszystkim w stylistyce interfejsu, który jest nowoczesny i intuicyjny. Co prawda głównym celem programu jest odtwarzanie filmów w różnych formatach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby uruchomić ulubioną muzykę. Należy jednak pamiętać, że ilość ustawień dźwięku jest dużo mniejsza, niż w przypadku JetAudio. Rzecz jasna możemy odtwarzać multimedia zarówno zapisane na dysku komputera, pamięci przenośnej lub nośniku wirtualnym, jak również na płytach CD/DVD (m.in. Audio-CD, Video-CD lub DVD-Video).

Do dyspozycji użytkownika oddano także liczne narzędzia, w tym opcje wyświetlania napisów do filmów, organizowania multimediów w playlisty, proste korektory dźwięku i obrazu itp. Na uwagę zasługuje przede wszystkim funkcja konwertera wideo, za pomocą którego możemy konwertować pliki AVI, MPG, WMV, OGM, MKV, MP4 oraz FLV do formatu AVI, MP3, MPG, WMV i MP4). Oprócz tego warto wspomnieć o możliwości zgrywanie klipów z serwisu YouTube na dysk.

Rzecz jasna program JetVideo wspiera niezliczoną liczbę formatów, takich jak: Windows Video (AVI), MPEG Video (MPG, MPEG), Windows Media Video (ASF, WMV), DivX Video (AVI, DIVX), Ogg Media (OGM), QuickTime (QT, MOV and MP4), MPEG Audio(MP1, MP2, MP3) w tym mp3PRO, MPEG Audio Playlist (PLS, M3U), Apple Audio (AIF i AIFF), Module Format (MOD, S3M, XM, MTM, STM, IT, ULT, 669, FAIR, MED, MDL, MDL, NST, OKT i WOW), Free Lossless Audio Codec (FLAC), Speex (SPX), True Audio (TTA), WavPack Audio (WV) itp.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0