WindowsProgramyjv16 PowerTools 2013 3.0.0.1267

jv16 PowerTools 2013 3.0.0.1267 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Jouni Vuorio
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12,63 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
279

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Ogromna liczba bardzo ciekawych i przydatnych funkcji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość sprawnego i skutecznego przyspieszenie i usprawnienia systemu operacyjnego.
  • Dodatkowa funkcja skanera antywirusowego.
Minusy:
  • Przy nieumiejętnym stosowaniu ryzyko uszkodzenia systemu.

jv16 PowerTools 2013 to zaawansowane i kompleksowe oprogramowanie, udostępniane użytkownikom na zasadach 60-dniowej licencji trial, za pomocą którego przeprowadzimy liczne i zaawansowane operacje na rejestrze systemowym Windows.

W większości przypadków po kilku miesiącach intensywnego użytkowania komputera ze świeżym systemem, po skopiowaniu tysięcy plików różnej maści, po instalacji i odinstalowaniu kilkudziesięciu programów, system, a co za tym idzie cały komputer zaczyna zwalniać. Niestety gorączkowe szykanie przyczyny nie ma sensu, dlatego też w takich chwilach przydaje się odpowiednie, dedykowane takim problemom oprogramowanie.

jv16 PowerTools 2013 to program, za pomocą którego możemy na przykład podejrzeć i usunąć poszczególne pozycje dotyczące uruchamianych wraz z systemem programów, programów z listy „dodaj/usuń programy”, „otwórz za pomocą” etc. Oprócz tego za pomocą programu jv16 PowerTools 2013 możemy również monitorować rejestr, zarządzać typami plików, wyszukiwać i usuwać poszczególne pliki, naprawiać błędy w Menu Start, tworzyć kopie bezpieczeństwa i wiele, wiele innych.

Warto również wspomnieć, że w najnowszej odsłonie programu jv16 PowerTools 2013 pojawiło się mnóstwo usprawnień dotyczących odinstalowywania zbędnego oprogramowania. Ciekawą funkcją jest przede wszystkim możliwość usuwania wielu programów jednocześnie, co jest szczególnie przydatne, jeśli chcemy usunąć zbędne programy z nowego komputera. Oprócz tego w programie pojawił się nowy silnik odpowiedzialny za oczyszczanie rejestru systemowego. Miłym dodatkiem jest także funkcja wyszukiwania duplikatów, czyli podwójnych plików zapisanych na dysku komputera.

Oprócz wyżej opisanych funkcji jv16 PowerTools 2013 posiada także skaner wirusów oraz innych szkodników, jak również ciekawą funkcję przywracania systemu do stanu „czystego” – za jej pomocą usuniemy wszelakie zbędne oprogramowanie instalowane przez producenta laptopa, netbooka otrzymując w pełni sprawny i czysty system. Darmowa wersja programu ma ogranicznik czasowy - program działa przez 60 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0