WindowsProgramyKAFINER 5.1

KAFINER 5.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
USKOM Usługi komputerowe
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
327

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4
Plusy:
  • intuicyjne, polskie menu

KAFINER to doskonałe narzędzie niezwykle przydatne w dziale płac i kadr każdej firmy. Jest to swego rodzaju kalkulator finansowo-emerytalny, pozwalający na wyliczenie wielu istotnych rzeczy, jak na przykład wysokość składki ZUS, wielkość kredytu bankowego czy też odsetki od zaległości. Warto dodać, że aplikacja jest całkowicie bezpłatna i może być stosowana bez żadnych ograniczeń zarówno w domu, jak i w biurze.

 

Całość opatrzona została menu w języku polskim, przez co obsługa nie powinna stanowić problemu nawet dla nieco mniej zaawansowanych użytkowników. Poza podstawowymi, wymienionymi wcześniej funkcjonalnościami, program pochwali się także możliwością obliczania wypłat netto i brutto, zaliczek podatku dochodowego, składek zdrowotnych, emerytur dla II i III filaru, odsetek podatkowych (od 1 marca 1993 roku) i ustawowych (od 1 listopada 1989, rat i odsetek kredytów bankowych w dowolnym okresie czasu, kosztów całkowitych pracowników oraz kilku innych.

 

Dzięki temu programowi każdy będzie mógł bez problemów wyliczyć sobie interesujące go informacje, dotyczące emerytury, jak też i spłacania kredytu w banku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0