WindowsProgramyKalendarz XP 29.85

Kalendarz XP 29.85 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Marcin Zieliński
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
637

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • W pełni darmowa i polska produkcja.
  • Mimo niewielkiej wagi ogromna liczba ciekawych dodatków i udogodnień.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Reklamy, ale nie są one natarczywe i szkodliwe.

Kalendarz XP to już dość stary i dawno nieaktualizowany, ale nadal dość popularny i bardzo przydatny kalendarz elektroniczny z wieloma ciekawymi funkcjami. Program jest polski i w pełni darmowy, choć korzystając z niego musimy zgodzić się na instalację niegroźnych i w pełni nieszkodliwych komponentów reklamowych.

Program Kalendarz XP wbrew pozorom nie jest tylko kalendarzem i nie pracuje tylko pod kontrolą systemu operacyjnego Windows. Aplikacja wyświetla nie tylko kalendarz, ale również kilka przydatnych i ciekawych dodatków: porę dnia, godzinę, znak zodiaku, sentencję dnia, aktualne imieniny etc. Jakby tego było mało, w małym okienku znajdziemy informację o aktualnym stanie pamięci RAM, pamięci wirtualnej, miejscu na dyskach twardych, użyciu procesora itp.

Ciekawą i przydatną funkcją jest możliwość zapisu, a następnie odtworzenia aktualnego stanu i układu ikon na pulpicie. Na deser dostajemy możliwość ustawienia alarmu, powiadomienia o urodzinach lub innych ważnych wydarzeniach, zmiany tapety pulpitu, zapisu playlist, sprawdzanie poczty, odczyt wiadomości, pogody etc. Jedynym problemem mogą być wspomniane już komponenty reklamowe, ale nie są one szkodliwe i uporczywe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0