WindowsProgramyKalkulator Długości Wyboczeniowych v.1.1

Kalkulator Długości Wyboczeniowych v.1.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SPECBUD
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7,41 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
436

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Biblioteki schematów konstrukcji
  • Zgodność z obowiązującymi normami
Minusy:
  • Uboga szata graficzna programu

SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych to narzędzie służące architektom i projektantom do ustalania długości wyboczeniowych oraz sił krytycznych wyboczenia giętego słupów, które są elementem płaskiego układu prętowego lub zostały umiejscowione pojedynczo. Program pozwala na pracę ze słupami dwustopniowymi oraz będącymi wspornikami o zmiennym przekroju (np. kołowym lub kratowym). Możliwe jest również projektowanie układów ramowych oraz ramy ze słupami o zmiennym przekroju.

Program jest w stanie ustalić długości wyboczeniowe dla wszystkich słupów układu według norm stalowych PN. Praca z programem jest szybka i łatwa dzięki zastosowaniu biblioteki schematów konstrukcji, co umożliwia łatwe deklarowanie założeń obliczeniowych.

SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych dzięki swojemu prostemu interfejsowi użytkownika oraz dużym możliwościom w zakresie obliczania sił działających na słupy i ich układy, jest produktem szczególnie przydatnym do analizy wytrzymałościowej konstrukcji np. w ekspertyzach. 

Program firmy SPECBUD jest sprzedawany za kwotę 390 zł, jednak przed zakupem SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych możliwe jest przetestowanie jego możliwości, dzięki wersji testowej udostępnionej przez producenta. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0