WindowsProgramyKaraFun 2.1.28.137

KaraFun 2.1.28.137 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Recisio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13,97 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
321

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ogromna liczba opcji i dodatkowych funkcji.
  • Praktycznie kompletne narzędzie do karaoke – nie trzeba instalować nic więcej.
  • Możliwość edycji plików i nagrywania piosenek.
Minusy:
  • Odrobinę starodawny wygląd.
  • Początkujący mogą mieć problemy z obsługą.

KaraFun to kompletne narzędzie przeznaczone dla miłośników karoke. To nie tylko zwykły odtwarzacz plików muzycznych przeznaczonych do tego typu zabawy, ale również zaawansowany edytor oparty na technologii 3D.

Mimo prostoty obsługi, z którą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy, program KaraFun posiada całe mnóstwo dodatkowych opcji i funkcji, które zdaniem producenta mają zapewnić zabawę na najwyższym poziomie bez zbędnych problemów i komplikacji. Z drugiej strony zaawansowani i wymagający użytkownicy będą w stanie dostosować program do swoich preferencji i ustawić zabawę w indywidualny sposób.

Program KaraFun poradzi sobie zarówno z formatem midi, jak i popularnymi plikami zapisanymi jako MP3 oraz OGG. Rzecz jasna program posiada również własny forma KFN. Co więcej, program wyposażono w mnóstwo dodatkowych funkcji, takich jak obsługa dodatkowego monitora, telewizora lub projektowa, obsługę wieli ścieżek dźwiękowych z możliwością wprowadzania najróżniejszych zmian. Na deser dostajemy ciekawe funkcje tworzenia animowanych utworów MP3 zapisywanych w formacie KFN.

Odtwarzacz oprócz obsługi takich formatów, jak KAR, KOK, LRC, KFN, CDG, MP3, OGG czy MID oferuje także ciekawy tryb treningowy oraz możliwość edycji sposobu prezentowania tekstów piosenek. Istnieje również opcja nagrywania w czasie rzeczywistym, dzięki czemu każdy może nagrać swoje wyczyny podczas imprezy i pochwalić się nagraniem przed znajomymi, rodziną lub… zupełnie obcym ludziom w sieci.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0